kurs przygotowanie_motoryczne.jpg

TRAIN WITH BRAIN SPORT PERFORMANCE 

SZKOLENIA I KURSY

Zrozumienie specyfiki podejmowanej aktywności, odpowiednia diagnostyka i kontrola pozwala na przeformułowanie oraz dobranie optymalnego planu działania, co pozwala na optymalne dostosowanie treningu, a w konsekwencji efektywniejsze i skuteczne osiąganie mistrzostwa.

Tylko całościowy rozwój

i wykorzystanie każdego filaru zrównoważonego i pełnego rozwoju pozwala na osiąganie mierzalnych, a także skutecznych efektów naszego działania. Zarówno w sporcie, jak i każdej codziennej aktywności zawodowej i prywatnej, wzrost świadomości, edukacja, kontrola emocji oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem to klucz

do maksymalizacji naszych działań i efektów.

Mistrzostwo i sportowy sukces nie jest tylko miarą naszych efektów i wyników. Prawdziwy sukces ma swoje źródła w wewnętrznej sile oraz nastawieniu, niezłomności ciała, charakteru i ambicji. Mistrzostwo to coś więcej niż jednorazowy sukces. To pasja, odwaga, odpowiedzialność i profesjonalizm.

46770518_2324738334273089_39567874723980

„by dostawać więcej od życia,

dawaj więcej od siebie."

kalendarz szkoleń i kursów 2021
warsztat  (10).png
więcej informacji
Przygotowanie motoryczne w treningu sportowym Dzieci i młodzieży

W dzisiejszym sporcie przygotowanie fizyczne zawodników jest decydującym aspektem osiągania najlepszych rezultatów. Na wczesnym etapie szkolenia, zaniedbanie podstawowych zdolności motorycznych powoduje utratę całościowego potencjału zawodnika w dorosłej karierze. Umiejętność wykorzystywania wiedzy z zakresu przygotowania motorycznego przez trenerów i nauczycieli wf pracujących z dziećmi i młodzieżą w szkoleniu sportowym jest podstawowym elementem wszechstronnego rozwoju i skuteczności procesu treningowego.

 cena    390.00 zł  

miejsce szkolenia

centrum sportu bieżanowianka