top of page
przygotowanie motoryczne (6).png
DIAGNOSTYKA I KOREKCJA WZORCÓW LOKOMOCJI W SPORTACH ZESPOŁOWYCH
 kRAKÓW  11-12.12.2021 
  trudność     4/5   
  czas    12 godzin  

Próbując dokonać oceny jakości wzorców lokomocyjnych w sporcie, musimy posiadać ustandaryzowany sposób tej oceny. Znamy wiele sposobów oceny parametrów motorycznych i fizycznych zawodnika, jednak tylko jeden pozwala nam sklasyfikować i ocenić jakość ruchu w lokomocji. Tym narzędziem jest analiza wideo wzorca. Kiedy jednak mamy przed oczami nagrany ruch przyspieszenia, hamowania, zmiany kierunku lub maksymalnego biegu, musimy wiedzieć, w jakich obszarach możemy szukać możliwości poprawy.

  • szkolenie odbywa się w formie stacjonarnych warsztatów

  • szkolenie ma charakter praktycznych zajęć ruchowych

przygotowanie motoryczne (7).png
przygotowanie motoryczne (8).png

W nauce wzorców ruchowych kluczowe jest stworzenie modelu technicznego służącego jako punkt odniesienia do oceny danego ruchu. Korzystając z modelu technicznego, możemy identyfikować i klasyfikować błędy, które są odchyleniem od założonej normy. Istnieje wiele sposobów do opisania techniki, jednak najbardziej praktycznym jest rozłożenie jej na analizę pozycji oraz wzorca.

przygotowanie motoryczne (16)_edited.jpg
  • Poznaj najlepsze strategie i metody działania, dzięki którym twoi zawodnicy będą szybsi, wydajniejsi i bardziej odporni na urazy i przeciążenia.

  • Szkolenie będzie obejmować tematykę poruszania liniowego oraz wielokierunkowego z głównym naciskiem na technikę przyspieszenia, hamowania oraz zmiany kierunku biegu.

  • Nauczysz się diagnozować, oceniać i analizować ograniczenia i dysfunkcje występujące w technice poruszania się zawodników.

  • Zapewnimy Ci przydatne narzędzia do korekcji i poprawy błędów, co przełoży się na efektywniejszą i bezpieczniejszą pracę na boisku podczas treningu i meczu.

  • Przedstawimy niezawodny system, który skupia się na zdefiniowaniu trzech kluczowych obszarów: pozycji, wzorcu ruchowym oraz eksplozywności ruchu.

  cena    540.00 ZŁ  

1. wypełnij formularz zgłoszeniowy​

2. dokonaj wpłaty za szkolenie na podany nr konta

3. Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rejestracji na szkolenie.

dodatkowe materiały
certyfikat.png

certyfikat

ZAMÓW KSIĄŻKĘ GOTOWY DO GRY
gotowy do gry (70).png

Szkolenie odbędzie się w
centrum sportu bieżanowianka

bottom of page